Marsz Różowej Wstążki 2007
Dodane przez Niobate dnia Październik 10 2007 21:13:12
Klub AMAZONS WMC wziął udział w tegorocznym warszawskim Marszu Różowej Wstążki.
Było to dla nas bardzo poruszające doświadczenie. Starałyśmy się okazać nasze wsparcie i pomoc wszystkim Amazonkom poprzez naszą postawę i obecność podczas tego wydarzenia. Ale tak naprawdę, to one zaimponowały swoją witalnością, energią i siłą walki z tą ciężką chorobą. Bo przecież nie ma lepszego przykładu dla innych kobiet, jak wygrana walka amazonki o życie.
Bez wątpienia nasze zaangażowanie w walce z rakiem piersi będzie miało swój ciąg dalszy.Zamierzamy angażować się kolejne wydarzenia o tej tematyce. Jesteśmy kobietami i dlatego ten temat jest nam szczególnie bliski... Bo rak piersi może dotknąć każdą z nas...

Spotkanie zostało zorganizowane w sobotę, 29 września 2007 roku, przez Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum, firmę AVON oraz firmę SAMSUNG. Oprócz Warszawy Marsz odbył się również w innych 14 miastach Polski.
Wszystkie uczestniczki Marszu mogły skorzystać z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Do udziału w Marszu zaproszone zostały również znane twarze polskich mediów, w tym: Magdalena Cielecka i Ilona Felicjańska. Gośćmi honorowymi Marszu Różowej Wstążki były uczestniczki ogólnoświatowego Święta Różowej Wstążki "Walk Around the World for Breast Cancer Global Connection Ribbon".

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć z Marszu w naszej galerii oraz do zapoznania sie z arykułami na temat Marszu w dziale Prasa&Info.Rozszerzona zawartość newsa